All

Zalety i wady zagranicznych bukmacherów

Znalezienie dobrych operatorów hazardowych bywa trudne. Tym bardziej, jeżeli szukamy bukmacherów za granicą. Zagraniczny bukmacher przyciąga graczy szeroką ofertą bonusów i zakładów sportowych. Skąd możemy być pewni, że korzystamy z usług najlepszego operatora hazardowego? Powinniśmy przeanalizować wiele danych: od kursów i bonusów w serwisie do metod płatniczych oraz cech szczególnych. Bukmacherzy zagraniczni mogą różnić się od siebie pod kilkoma kątami.

Warto również przeanalizować wady i zalety operatora przed rejestracją na jego stronie. Bukmacher zagraniczny powinien zapewnić graczom wysoki poziom bezpieczeństwa. Jeżeli chcemy obstawiać zakłady w serwisie, musimy mieć pewność, że nasze środki będą bezpieczne. Wiarygodni operatorzy posiadają certyfikat SSL. W ten sposób szyfrują dane użytkowników i zabezpieczają je. Poniżej przyjrzymy się bliżej podstawowym plusom i minusom bukmacherów zagranicznych.

Wady i zalety zagranicznych operatorów hazardowych

Zanim wybierzemy odpowiedniego bukmachera i wytypujemy zakłady bukmacherskie na jego stronie, warto wymienić wady i zalety operatorów zagranicznych. Do plusów zagranicznych serwisów hazardowych należy zaliczyć:

  • atrakcyjne bonusy i promocje dla klientów;
  • szeroki asortyment zakładów sportowych;
  • brak konieczności odprowadzenia podatku;
  • wysokie kursy na typowanie zakładów bukmacherskich.

Istnieją też minusy typowania u operatorów zagranicznych. Legalni bukmacherzy zagraniczni nie mają licencji Ministerstwa Finansów. Zezwolenia operatorów zagranicznych wydawane są na Malcie, Gibraltaru, w Wielkiej Brytanii itp. Ponadto w palecie zakładów operatorów zagranicznych rzadko znajdziemy sporty niszowe. Do wejścia na stronę buka zagranicznego niezbędne jest zapewnienie stałego połączenia VPN. W przypadku użycia tego połączenia działanie witryny jest wolniejsze. 

Zagraniczni bukmacherzy w Polsce – oferta zakładów

Ekscytujące zakłady sportowe u zagranicznych operatorów przyciągają najwięcej graczy. Każda witryna bukmacherska stara się wyróżnić się wśród konkurentów. Gracz szuka nowoczesnych technologii. Jeżeli chodzi o rynki zakładów, niewątpliwym faworytem jest bukmacher 22Bet. Operator ma do zaoferowania niski spread i zapewnia dostęp do dużej ilości wydarzeń sportowych.

Bukmacherzy w Polsce udostępniają klientom nie tylko estetyczne witryny hazardowe, ale również przyjazne dla przeciętnego gracza funkcje. Perfekcyjnym przykładem są zakłady w trybie live. Dzięki tej opcji gracze mogą oglądać obstawiane sporty na ekranie smartfonów lub komputerów.

Niektórzy bukmacherzy zagraniczni skupiają się na sporcie wirtualnym. Natomiast inni prezentują klasyczne zakłady. Zaleca się więc przemyśleć to, które konkurencje preferujemy. Bukmacher powinien też posiadać aplikację mobilną. Dzięki temu będziemy mieć możliwość dopasowania do rynku bez względu na grafik. Najlepsze aplikacje na smartfon mają te same opcje, co wersje desktopowe. Z apkami obstawimy bety o każdej porze w dowolnym miejscu.

Obstawianie bez podatku

Niewątpliwym atutem zagranicznych portali hazardowych jest możliwość typowania i wypłaty wygranych środków bez konieczności odprowadzenia podatku. Oznacza to, że możemy obstawiać dowolne dyscypliny bez konieczności zapłaty podatku od stawki. Wysokość podatku od stawki w Polsce wynosi 12% od zakładu. Ponadto graczy nie muszą wydawać 10% podatku od zdobytej wygranej.

Każdy nowy bukmacher w Polsce przyciąga graczy nie tylko szeroką paletą zakładów i dodatkowymi usługami, ale także rewelacyjną ofertą nagród i promocji bonusowych. Warto wiedzieć, że profity najczęściej występują w formie dodatkowych pieniędzy na typowanie i podlegają warunkom obrotu.

Shehad

Blogger By Passion, Programmer By Love and Marketing Beast By Birth.

Related Articles

Leave a Reply

Back to top button